Avatud koolitused

on kõigile praegustele ja tulevastele juhatuse liikmetele mõeldud õppimisvõimalused. Valikus on lai valik veebikoolitusi, kus võid rahulikult töökohal või kodus teed rüübates osaleda, kuid aegajalt pakume ka Tallinnas ja teistes suuremates Eesti linnades toimuvaid kontaktkoolitusi, kus saad kolleegidega õpitu üle arutleda.

Suur osa koolitustest on mõeldud juhatuse liikmetele, kes soovivad uurida eraõigusliku juriidilise isiku juhatuse liikme õiguste, kohustuste ja vastutuse põhialuseid ning nende rakendamist organisatsiooni igapäevases töös. Kuid kindlasti ootame koolitustele ka neid, kes alles plaanivad mõne äri- või mittetulundusühingu asutamist. Ja loomulikult on koolitused väga sobivad neile, kes juhatuse liikmeid ametisse määravad ja nende üle järelevalvet teostavad.

Oleme oma koolitused kavandanud nii, et iga juhatuse liige saaks teha oma huvidest ja vajadustest lähtuvad valikud. Aga mida teha siis, kui tunnete et tahaks kogu juhatuse tööle anda uue hoo ning ei tea, millistest koolitustest peaks alustama? Ärge muretsege! Me aitame rõõmuga analüüsida juhatuse koolitusvajadusi, seada iga juhatuse liikme isiklikud arengu- ja õpieesmärgid ning vajadusel panna kokku igaühe personaalse koolituskava. 

Aga aitab nüüd jutust, läheme koolituskalendrit uurima…

Koolituskalender

OÜ koolitused
MTÜ koolitused

Kuidas kõige paremini õppida?

Kui koolituskalender on läbi vaadatud ning vajalikud koolitused leitud, siis on õige aeg mõtiskleda, kuidas need võimalused kõige paremal ja tulemuslikumal viisil ära kasutada. Meil on mõned soovitused, mis aitavad koolitusest teha meeldiva ja mõjusa õpikogemuse: 

Valmistu – mõtle, kuidas see teema Sind kõnetab ning pane juba registreerimisvormi kirja mõned olulised küsimused, millele loodad koolitusel vastuseid otsida. 

Keskendu – leia veebikoolitusel osalemiseks mugav ja müravaba koht, lülita koolituse ajaks oma telefon välja ning hoidu samaaegsetest muudest tegevustest (meilide sirvimisest jm).

Rakenda – tee koolituse ajal ja vahetult peale seda märkmeid, kuidas õpitut rakendada ning seejärel vii plaanid ellu. 

Aitäh, Sulle! 

Iga arukam juhatuse liige on meie jaoks väga tore koolituse tulemus, kuid tõeliselt rõõmsad oleme siis, kui tulemuseks on korrastatud organisatsioonid ja õnnelikud inimesed seal sees.