fbpx

05.03.2025 MTÜ terviseaudit

05.03.2025 MTÜ terviseaudit

Kui lähed arsti juurde, siis mõõdab ta Sul vererõhku, käsib analüüsid anda ja räägib pärast, kuidas näidud on, ning mida tasuks selle teadmisega peale hakata.

Kui viid auto hooldusesse, uuritakse seal pidureid ja heitgaase, mõõdetakse rehvide mustri sügavust ning vilgutatakse kõiki tulesid, et oleks selgus majas, kas need ikka töötavad, kui ühel hetkel tarvis peaks olema.

Aga mis on need asjad mille vastu peaks huvi tundma, kui juhatuse liikmed soovivad aru saada, millises seisukorras on nende juhitav MTÜ ning millistele ohumärkidele peaks vajalikul hetkel tähelepanu pöörama, et kenast ja priskest organisatsioonist ei kujuneks märkamatult hädine ja äbarik juriidiline isik?

Kui Sulle pakuvad huvi MTÜ sisehindamisel uurimisele kuuluvad valdkonnad ja kasutatavad mõõdikud, oled väga teretulnud just sellele koolitusele.

Aeg: 05.03.2025

Maht: 4 akadeemilist tundi

Koht: veebikeskkond Zoom

Sihtgrupp: MTÜ juhatuse liikmed, ühingu liikmed jt

Koolituse tulemusena:

  • tead, millised on olulised hindamisvaldkonnad

  • oskad kavandada ja läbi viia ühingu enesehindamise

  • oskad tõlgendada tulemusi

  • tead, kuidas kavandada vajalikud parendustegevused

Metoodika

Tutvume veebipõhiste võimalustega andmete kogumiseks, sihtgrupi vajaduste kaardistamiseks ning saavutatud tulemuste ja rahulolu analüüsimiseks. Kui ühingul on juba olemas mõni enesehindamise aruanne, tasuks ka see koolituse ajaks välja otsida.

Koolitus toimub Zoom webinari keskkonnas ning osalejatel on võimalus esitada koolitajale kirjalikke küsimusi ja kommentaare. Koolitus salvestatakse ning on registreeritud osalejale järelvaadatav 72 h.

Ajakava ja teemad

Kellaaeg
9:45 koguneme Zoomi koolitusruumis
10:00 – 11:30
  • MTÜ enesehindamise eesmärgid
  • hindamise kavandamine ja hindajate ettevalmistus
  • hindamisvaldkondade kaardistamine ja hindamismudeli disain
11:30 – 11:45 Paus
11:45 – 13:15
  • andmete valiidsus, reliaablus ja representatiivsus
  • hinnangute dokumenteerimine
  • parendustegevuste kavandamine

Koolitaja

Kaidi Holm on Juhatuse Kompetentsikeskuse juhataja, juhtiv koolitaja ja nõustaja. Kaidil on nii pedagoogiline (Jyväskylän Opettajakorkeakoulu) kui ka õigusalane (Tartu Ülikool) kõrgharidus ja põhjalikud kvaliteedi-juhtimise alased teadmised (Tallinna Tehnikaülikool) ning üle 20-aastane kogemus juhatuse liikmete jõustamisel.

Koolituse hind

Koolituse hind on 69 € ja koha koolitusgrupis tagab tasutud arve.

Õppijad räägivad

Kirjeldus…

Kirjeldus…

Kirjeldus…

Kohtade arv: 20 (20 vaba kohta)
Lisa kalendrisse

Title

Go to Top